loader image

HAKKIMIZDA

0
Yıllık Tecrübe
0
Satış Noktası
0
Personel
0
Araçlık Dev Filo

GİRİŞ

Aktif Gıda, 42 yıllık sektör tecrübesi ve 250'yi aşkın çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Dürüst Kimya, Ünilever ve Eti firmalarının muhtelif gıda ve temizlik ürünlerinin Diyarbakır, Mardin, Siirt, Batman, Bitlis, Muş, Van hinterlandında satış ve dağıtımını yapmak üzere kurulan Aktif Gıda, ticari faaliyetlerine 1979 yılında başlamıştır. 1995 yılından itibaren  şirketleşerek Aktif Gıda LTD. ŞTİ. adıyla hedeflerini büyüterek faaliyetlerine büyük bir ivme kazandırmıştır.

GELİŞME

Her zaman daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Aktif Gıda,  müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşen Aktif Gıda, çalıştığı alanda bölgesel bir lider olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Aktif Gıda’nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Türkiye ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, kentimizi bölgede başarıyla temsil etmektedir.

Aktif Gıda’nın yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Aktif Gıda, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Aktif Gıda, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla bölge ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Sonuç

Bugün itibariyle, büyük bir organizasyon dahilinde oluşturmuş olduğu sıcak satış ekibiyle, şirket bünyesinde mevcut olan Banvit A.Ş, (Diyarbakır, Mardin, Elazığ, Bingöl, Tunceli, Adıyaman, Gaziantep, Kilis, Mersin) British American Tobacco (BAT) (Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Bitlis, Van) Yudum Gıda, Evyap, (Diyarbakır, Mardin, Şırnak) Marmarabirlik, Tat Bakliyat Danone, Torku (Et ve Süt ürünleri), Mutlu Pirinç, Söke Un, Volvo (Satış ve Servis), BMV (Servis), VODAFONE Dağıtım (Diyarbakır, Batman, Bitlis, Van, Hakkari, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş, Adana, Mersin) SAMSUNG Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölge Toptan ve Perakende bayilikleriyle ürünlerini 20.000 satış noktasına ulaştırarak bölgemize hizmet vermeye devam etmektedir.

Diyarbakır’da 26.500 m2 arsa üzerinde 22.000 m2 kapalı alan ve 2.500 m2 yönetim binası ile bölgede değişimin öncüleri arasında yer alan Aktif Gıda, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

VİZYONUMUZ

Verdiğimiz hizmetlerde Türkiye’nin en güvenilir ve tercih edilen iş ortaklarımızın en iyi satış ve dağıtım firması olmak.

MİSYONUMUZ

Güçlü organizasyonu ve kültürüyle operasyonel mükemmeliyeti hedefleyen gelişimimizi paydaşlarımızla birlikte sürekli kılmak.

DEĞERLERİMİZ

Güven, sorumluluk, işbirliği, liderlik, iş ahlakı ve gelişim.

Scroll to Top